logo
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat.

Biz Kimiz?

Markanızın konumlandırma ve yaratıcı stratejisini hazırlayan, bunu 360 derece bütünleşik pazarlama vizyonuyla yaparak, konvansiyonelden dijitale tüm mecralarda aynı iletişim dilini konuşmasını sağlayan reklam ajansı.

Hakkımızda

Biz kimiz?

212 Plus KİMDİR?
Biz, dijital ve geleneksel mecraların tüm dinamiklerini takip eden, kreatif ve genç bir ekibiz. Ürün veya hizmetlerinizin, hedef kitlesine akılda kalıcı mesajlarla doğru dilde, doğru zamanda ve doğru stratejiyle ulaşması için çalışırız.

212 Plus NASIL ÇALIŞIR?
212 Plus olarak markalara vaadimiz, bulundukları sektörde onları güçlü stratejilerle konumlandırmaktır.

Reklam ve pazarlama bütçelerini maksimum verimli kullanmaya özen gösterir, kampanya yönetiminin yanında detaylı bir analiz ve proje raporu da sunarız. Kurulduğumuz günden bugüne hizmet verdiğimiz birçok marka kısa sürede rakiplerinden ayrışmış ve yeni bir soluk kazanmıştır.

212 Plus NE ÜRETİR?
Markalar ile hedef kitle arasında efektif iletişim kanalları oluşturmak veya markayı bulunduğu sektörde rakipleri arasında doğru konumlandırmak için planladığımız ve uyguladığımız tüm stratejiler, ajansımızın omurgasını oluşturur.

Markaların, ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürettiğimiz hizmetler arasında TV ve radyo reklamı, marka konumlandırma, indoor & outdoor kampanya kurguları, basın ilanları, dergi, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları, kullanıcı dostu web arayüz tasarımları, mobil uygulamalar, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya içerik yönetimi ve çeşitli prodüksiyon çalışmaları yer alır.

Markaya geleneksel ve dijital alanda söz sahibi olma şansı sunan 212 Plus çalıştığı her marka ile işbirliği içinde bütünleşik çözüm alternatifleri üretir. Üretilen her çözümün odağında yaratıcılık ve deneyim yatar.